Organizacije

PODRUČNI ODBORI

PODRUČNI ODBOR

PREDSJEDNIK/-ICA

BREZOVICA

 

ČRNOMEREC

 

DONJA DUBRAVA

 

DONJI GRAD

 

GORNJA DUBRAVA

 

GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK

 

MAKSIMIR

 

NOVI ZAGREB ISTOK

 

NOVI ZAGREB ZAPAD

 

PEŠĆENICA - ŽITNJAK

 

PODSLJEME

 

PODSUSED - VRAPČE

 

SESVETE

 

STENJEVEC

 

TREŠNJEVKA JUG

 

TREŠNJEVKA SJEVER

 

TRNJE

Vladimir Iviček

 

Tomislav Sokol

 

Antun Bačić

 

Davor Zec

 

Miroslav Miličević

 

Mislav Herman

 

Stanko Gačić

 

Frane Barbarić

 

Željko Fiolić

 

Mario Župan

 

Pere  Semren

 

Zoran Piličić

 

Ante Plazonić

 

Jure Šarić

 

Danijel Samaržija

 

Dražan Bilokapić

 

Vedran Mihelčić

 


POVJERENSTVA GRADSKOG ODBORA HDZ-A

Povjerenstvo      –      Predsjednik/ica povjerenstva

1. Povjerenstvo za Zagrebački holding – Zoran Šunić, dipl.iur.
2. Povjerenstvo za gospodarstvo – dr.sc. Krešimir Buntak, dipl.ing.
3. Povjerenstvo za poduzetništvo i obrtništvo – Ana Vincent Šepić
4. Povjerenstvo za mjesnu samoupravu – Niko Ćosić
5. Povjerenstvo za proračun i financije – Željko Jurčević
6. Povjerenstvo za imovinu Grada – Dinko Budić
7. Povjerenstvo za obrazovanje i znanost – dr.sc. Olivera Jurković-Majić
8. Povjerenstvo za šport – Andro Knego
9. Povjerenstvo za kulturu – dr.sc. Dubravka Brezak Stamać
10. Povjerenstvo za udruge – Elza Parlov
11. Povjerenstvo za umirovljenike – Renato Ognjan, dipl.iur.
12. Povjerenstvo za hrvatske branitelje – brigadir Zoran Piličić
13. Povjerenstvo za zdravstvo – prof.dr.sc. Jadranka Sertić
14. Povjerenstvo za socijalnu politiku – mr.sc. Josip Sarić
15. Povjerenstvo za opću sigurnost, zaštitu i spašavanje – Slavko Mamić
16. Povjerenstvo za zaštitu okoliša i energetiku – dr.sc. Vladislav Brkić
17. Povjerenstvo za graditeljstvo, prostorno uređenje, planiranje i razvoj Grada i komunalne poslove – Damir Ivanda
18. Povjerenstvo za poljoprivredu i šumarstvo – Robert Laginja
19. Povjerenstvo za vjerske zajednice – Anto Prskalo, dipl.teol.
20. Povjerenstvo za nacionalne manjine –
21. Povjerenstvo za promet i prometnu infrastrukturu – dr.sc. Marko Periša
22. Povjerenstvo za obitelj i mladež – mr.sc. Marko Pavić
23. Povjerenstvo za informatizaciju i medije – Marijan Križić
24. Povjerenstvo za stratešku komunikaciju i promociju – dr.sc. Valentina Pirić
25. Povjerenstvo za praćenje aktivnosti konkurencije - Ivana Mamić
26. Povjerenstvo za članstvo (ljudske potencijale) – Tomislav Družak
27. Povjerenstvo za regionalni razvoj i EU fondove - Antun Krševan Dujmović

 


ZAJEDNICA KLUB UTEMELJITELJA HDZ-A "DR. FRANJO TUĐMAN"
GRADSKA ORGANIZACIJA GRADA ZAGREBA

Pristupnica Klubu utemeljitelja

PREDSJEDNIK GO ZAJEDNICE KLUBA UTEMELJITELJA HDZ-A "DR. FRANJO TUĐMAN"
Ile Baković

TAJNIK
Branko Barbić

RIZNIČARKA
Ivanka Zorić

DOPREDSJEDNICI
Ante Beljo
Tomislav Družak
Radoslav Dumančić
Ivica Nikolac

ČLANOVI GRADSKOG ODBORA

Kapulica, Mario

Nikolac, Ivica

Milas, Zdeslav

Dumančić, Radoslav

Baković, Ile

Kujundžić, Ivan

Barišić, Zdravko

Majcan, Trpimir

Čutura, Dinko

Beljo, Ante

Petrović, Jadranka

Družak, Tomislav

Kolak, Frane

Hanžek, Gordan

Brzović, Ivan

Župan, Alen

Petrač, Božidar

Parač, Bert

Adanić, Stjepan

Jeren, Stjepan

Matoković, Krešimir

Šegović Pivac, Ljiljana

Simunić, Marin

Kutle, Ante

Kocijan, Marica

Maras, Marija

Čačić, Tomislav

Šego, Tomislav

Dumančić, Zvonko

Vetma, Helena

Polić, Mario

Čengić, Šahin

Kos, Marijan

Maldini, Krešimir

Gavran, Zdravko

Vukojević, Nikolina

Ivanda, Zvonimir

Lovrić, Ante

Černy, Vedran

Pušić, Nikola

Viduka, Nenad

 

 

 

NADZORNI ODBOR

PREDSJEDNIK NADZORNOG ODBORA
Ante Kljajić

ČLANOVI NADZORNOG ODBORA
Bilokapić, Dražen

Kljajić, Ante

Šelendić, Mario

Znaor, Luka

Nikolić, Joško


Koordinatori Kluba utemeljitelja HDZ-a

po područnim odborima

BREZOVICA
Miroslav Mlinarić
091/5120-004
miroslav.mlinaric@hotmail.com

ČRNOMEREC
Pilip Vidovič
091/1407-595
vidovic.pilip.zip.commerce@zg.t-com.hr

DONJA DUBRAVA
Marinko Spajić
098/9923-743

DONJI GRAD
Vedran Černi
091/2009-931
cerny.vedran@gmail.com

GORNJA DUBRAVA
Mirko Kraljević
098/615-000

GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK
Paško Glasnović
098/9932-280

MAKSIMIR
Vid Težak
091/5834-350

NOVI ZAGREB ISTOK
Marica Kocijan
091/5747-752
kocijan.marica@gmail.com

NOVI ZAGREB ZAPAD
Željko Sokolić
098/9856-314
zeljko1953@gmail.com

PEŠĆENICA - ŽITNJAK
Antun Abramović
091/5958-098
toni.abramovic@gmail.com

PODSLJEME
Mato Gazilj
098/437-463
mato.mato505@gmail.com

PODSUSED - VRAPČE
Vjekoslav Jazbec
091/5687-230
vjazbec@xnet.hr

SESVETE
Radoslav Dumančić
098/227-509
radoslav.dumancic@gmail.com

STENJEVEC
Božo Medić
098/319-377
bozo.medic@yahoo.com

TREŠNJEVKA JUG
Tomislav Družak
099/3830-800
tomislav.druzak@gmail.com

TREŠNJEVKA SJEVER
Krešimir Matoković
098/200-038
kresimir.matokovic@gmail.com

TRNJE
Mile Balen
091/5741-375 

 


GO ZAJEDNICE ŽENA HDZ-a „KATARINA ZRINSKI“
GRADA ZAGREBA

PREDSJEDNICA GO ZAJEDNICE ŽENA HDZ-A „KATARINA ZRINSKI“ GRADA ZAGREBA
dr. sc. Ivana Mrkonjić

ČLANICE GRADSKOG ODBORA ZŽ KZ
Petra Anđelović
Stella Arneri
Martina Banić
Slavica Bilić
Sandra Dumančić
Višnja Galešić
Klara Horvatić
Tijana Hrvojević Matković
Mirjana Hudoletnjak
Vesna Humić
Josipa Juratek Fabjan
Ljilja Kalšan
Dijana Katica
Renata Koštan
Željka Kovačić
Jagoda Lisac Šepić
Jozefina Lada
Mandica Lulić
Ivana Mamić
Marija Maras
Nada Mednolučanin
Srebrenka Mikulić
Anamarija Mlinarić
Vesna Nižić
Marija Pavičić
Jadranka Penezić
Jadranka Petrović
Mira Radičević
Sonja Radionov
Marija Raić
Đurđica Sumrak
Kršana Šepić
Ana Šimir
Olgica Tolić
Marica Tomičić
Helena Vetma
Ljubica Vidović
Mirna Zovko
 


MLADEŽ HDZ-a GRADA ZAGREBA

Newsletter GO MHDZ Grada Zagreba:

  1. Broj 1 (13.10.2014)

PREDSJEDNICA GO MLADEŽI HDZ-A GRADA ZAGREBA
Ivana Župan

TAJNIK
Bernard Skuliber
   
DOPREDSJEDNICI
Damir Ivanda
Anđelka Kalfić
Domagoj Lovrić
Nikola Tuškan
Ines Vidiš
Karko Vincek
   
RIZNIČAR
Vinko Krnjak

ČLANOVI GRADSKOG ORBORA
Alen Adanić
Slaven Baković
Bože Bagarić
Tomislav Barbarić
Jurica Barun
Josip Boras
Filip Božek
Josip Bulić
Luka Buntić
Stjepan Cvrlje
Ivan Ćorluka
Hrvoje Gečević
Dubravko Glasnović
Ivan Gretić
Lea Habulin
Leon Haraminčić
Mate Ivančić
Damir Ivanda
Ivan Jurić
Anđelka Kalfić
Paulina Karač
Kristina Katoliković
Tomislav Kelić
Šime Kovač
Vinko Krnjak
Dorian Lončarić
Domagoj Lovrić
Tvrtko Lovrić
Mia Majnarić
Ivan Medved
Vedran Mihelčić
Ana Marija Mlinarić
Marin Oluić
Ana Lucija Pivčević
Ena Plepelić
Marko Ratkajec
Igor Samardžija
Ivana Sekulić
Pere Semren
Bernard Skuliber
Robert Soukup
Zoran Sučić
Ana Šimir
Hrovje Šoić
Pavao Škoko Gavranović
Andrej Tolušić
Antonio Tolušić
Nikola Tuškan
Ines Vidiš
Karlo Vincek
Ivana Župan

NADZORNI ODBOR
Ivan Domagoj Dokmanić
Ivan Laco
Franciska Palić
Kršana Šepić
Monika Zlopaša

PODRUČNI PREDSJEDNICI

BREZOVICA    Ana Šimir
ČRNOMEREC    Alen Adanić
DONJA DUBRAVA    Hrvoje Gečević
DONJI GRAD    Ines Vidiš
GORNJA DUBRAVA    Filip Božek
GORNJI GRAD    Stjepan Cvrlje
MAKSIMIR    Slaven Baković
NOVI ZAGREB ISTOK    Kristina Katoliković
NOVI ZAGREB ZAPAD    Nikola Tuškan
PEŠĆENICA-ŽITNJAK    Jurica Barun
PODSLJEME    Robert Soukup
PODSUSED-VRAPČE    Ena Plepelić
SESVETE    Tomislav Barbarić
STENJEVEC    Luka Buntić
TREŠNJEVKA JUG    Marin Oluić
TREŠNJEVKA SJEVER    Bernard Skuliber
TRNJE    Vedran Mihelčić


GRADSKI ODBOR AKADEMSKE ZAJEDNICE "ANTE STARČEVIĆ" GO HDZ-a GRADA ZAGREBA

PREDSJEDNICA AKADEMSKE ZAJEDNICE "ANTE STARČEVIĆ" GO HDZ-A GRADA ZAGREBA
dr. sc. Dubravka Brezak–Stamać

DOPREDSJEDNICI
dr. sc. Ana Munk
prof. dr. sc. Miloš Judaš

TAJNICA AKADEMSKE ZAJEDNICE
univ. spec. oec.  Stella Arneri

ČLANOVI GRADSKOG ORBORAMara Azinović
Ljiljana Bukovec
dr. sc. Zoran Čogelja
Višnja Galešić
Mislav Herman
Nataša Krklec
Marijan Križić
mr. sc. Nenad Marković
Krešimir Matoković
Srebrenka Mikulić
Marija Pavičić
Konrad Puškarić
Mira Radičević
Sonja Radionov
Vedrana Stecca
Stjepan Šešelj
Dalibor Vučić
dr. sc. Jure Zovko